TELLIMINE

Liuguste ja garderoobi tellimiseks mõõtke ära kõigepealt ava, kuhu Teie nägemusel uus garderoob või liuguksed peaksid mahtuma. Pange kirja kõikvõimalikud mõõdud, mis on võimalik võtta – uste ja akende asukohad, lae kõrgus, elektrikontaktide asukohad. Võimalusel joonistage täiesti vabas vormis oma nägemus uuest mööblist koos mõõtudega ning mõelge välja meelepärane toon. Hea oleks, kui on olemas ka mingisugune nägemus soovitavatest materjalidest – melamiinplaat, spoonplaat, peegel, värvitud või mattklaas – valik on lai.

Kui oleme saanud Teilt vajalikud andmed, koostame vajadusel mööbli projektjoonise. Kui Teil on juba olemas joonis ja täpne ettekujutus oma tulevasest mööblist, siis jääb meie ülesandeks paika panna mööbli täpsed mõõdud ning jälgida, et kõik ka probleemideta toimima hakkaks. 3D projektjoonise koostamine on üldjuhul lisatasu eest.  Projektjoonise koostamine sisaldub mööbli hinnas, kui tellite mööbli meilt.

Kui oleme jõudnud joonise ja materjalide valikuga lõpliku lahenduseni ning kokkuleppele hinnas, siis vormistame tellimuse eelnevalt kooskõlastatud hinnapakkumise alusel. Tellimus jõustub  50% ettemaksusumma laekumisega pakkumise hinnast. Tellimuse lõplik (100%) tasumine toimub enne mööbli paigaldust või üleandmist, kui mööbel on tellitud ilma paigalduseta ja me ei ole kokku leppinud teisiti.

Tellimiseks täitke ära hinnapäringu vorm, mille leiate Avalehe alaosast või saatke meile e-mail koos näidispiltidega aadressile info@liuguksed.net.

Üles